Specjalista ds. Planowania (k/m/n) - Mars

Description : Specjalista ds. Planowania (k/m/n). Company : Mars. Location : Zdalna in 00-120 Warszawa+1 location

Job Description:

OPIS STANOWISKA

  • Planowanie dostępności produktu w lokalnym magazynie w Polsce i kontakt z fabrykami w Europie
  • Koordynacja procesu zamawiania i przyjęcia towaru z fabryk w systemie operacyjnym oraz systemie planistycznym
  • Kotrola miar łańcucha dostaw: poziom zapasu, serwisu, ter,minów ważności produktów, poprawności danych podstawowych artykułów
  • Zamawianie usług transportowych
  • Kontakt z lokalnym magazynem dotyczący przyjęcia i dostępności towaru
  • Współpraca z działem Obsługi Klienta i Sprzedaży dotycząca dostępności towaru do zamówień klientów

OCZEKIWANIA

  • Dyplom uczelni wyższej (minimum licencjat lub inżynier)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku specjalisty w dziale Łańcucha Dostaw, Logistyki lub w dziale Obsługi Klienta
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość systemu Excel w stopniu średnim
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnim

OFERTA

  • Umowa na zastępstawo (1.5 roku) z możliwością przedłużenia
  • Inspirująca atmosfera pracy z możliwością poszerzania wiedzy zawodowej
  • Praca hybrydowa z przewagą pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Pakiet ubezpieczenia z opcją rozszerzenia o wariant indywidulany
  • Program oszczędnościowy

Mars is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability status, protected veteran status, or any other characteristic protected by law. If you need assistance or an accommodation during the application process because of a disability, it is available upon request. The company is pleased to provide such assistance, and no applicant will be penalized as a result of such a request.